Tekstil sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve kalitemiz ile müşterilerimize en yüksek hizmeti sunmaktayız. Üretim parkurumuzdaki çeşitli makinalarımızla ile her türlü tekstil ürününü üretme ve geliştirme kapasitesine sahibiz.

Deneyimli ve kalifiye üretim kadromuzla birlikte, üst giyim, alt giyim ve tulum üretimleri yapıyoruz ve üretim çeşitlerimiz olarak; t-shirt, sweatshirt, jogger, leggings, short, new born set, dress, skirt gibi ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Üretim sürecinin her aşamasında titizlikle çalışıyor ve müşterilerimize kusursuz ürünler sunmaya çalışıyoruz.

ÜRETİM SÜRECİ 

Aksesuar

Ürettiğimiz kıyafetlerin ruhunu ve tarzını aksesuarlarla tamamlıyoruz. Üretimde kullandığımız her türlü fermuar, askılık, düğme, çıtçıt, etiket, fermuar, hang tag, kraft poşet, biye gibi aksesuarları çalışmakta olduğumuz onaylı tedarikçilerimizden karşılıyoruz.

Kalıp

Müşterilerimiz tarafından talep edilen ürünün modellerini son teknoloji cihazlarımızla, gelişmiş yazılımlarımız ve çizim programlarımızla en hızlı şekilde dijital hale getiriyoruz. Kumaş kesimi öncesinde uygun kalıp teknikleri ile oluşturduğumuz kalıplarımızı numune ve üretim için hazır ediyoruz.

Kesim

Kumaş toplarının model parçalarına ayrılması için kesim işlemlerini yapıyoruz. Öncelikle pastal serim işlemlerini yapıyoruz, sonrasında otomatik kesim makinemiz ile kumaşların en az fire ile yapılan kalıp çalışmalarına göre modellerin parçalara ayırıyoruz.

Dikim

Siparişlerimizin nihai ürüne dönüşümündeki son aşamalardan olan dikim işlemlerine çok önem veriyoruz. Kaliteli ve kusursuz işçilik detayları için konfeksiyon işlemlerini her zaman dikkat ederek ilerliyoruz. Dikim aşamasında mükemmel işçiliği tanınan üretim ekibimiz son derece bilgili ve tecrübeli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Farklı tipteki dikiş makinelerimiz ile her türlü dikim talebini karşılayabiliyoruz.

Kalite Güvence

Ürünlerimizin müşteriye zamanında ve istenilen kalitede ulaşmasını sağlamak temel amacımızdır. Çalışan haklarını ve çevreyi göz önüne alarak; en verimli üretim yöntemlerini kullanarak en kaliteli giysileri üretmek için çalışıyoruz.

Paketleme

Ürünlerin kolileme aşamasından bir önceki aşaması olan Paketleme işlemini alanında deneyimli personellerimizle yapıyoruz ve ürünlerimizi zamanında sevkiyata hazırlıyoruz.

Sevkiyat

Üretimi biten ve kalite kontrolün tüm aşamalarından geçen nihai ürünleri müşterilerimizin depolarına sevk işlemini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre kara, deniz ya da hava yolu üzerinden sevkiyat işlemlerimizi tamamlıyoruz.